Prace ziemne Elbląg i nie tylko – gospodarka odpadami

Specjalizujemy się w wykonawstwie robót ziemnych na terenie Elbląga i województwa warmińsko mazurskiego oraz pomorskiego. Wykonujemy wszelkiego typu zlecenia, od prostych wykopów fundamentów pod dom jednorodzinny po skomplikowane wykopy pod budowę budynków z garażami podziemnymi. W zakres prac ziemnych, które oferujemy wchodzą min. zasypki, odkrywki, skarpowanie plantowanie i korytowanie terenu.

Świadczymy również usługi związane bezpośrednio z kształtowaniem oraz rekultywacją terenu, zbieranie humusu czy wymiana gruntu. Oferujemy również budowę szamb, wykopy pod kanalizacje, a także zakładanie trawników. Prowadzimy sprzedaż ziemi z wykopu, ziemi ogrodowej, piasku, kruszyw i innych materiałów sypkich.

Aby prowadzenie prac przebiegało sprawnie, szybko i bezpiecznie, należy pamiętać o dostarczeniu projektu prac ziemnych i wyznaczeniu dróg komunikacyjnych. Wraz z inwestorem dokonujemy wygrodzenie i oznakowanie wykopów oraz stref pracy sprzętu, zabezpieczamy wykop przed osunięciem gruntu. Nasze prace prowadzimy zgodnie z zasadami i przepisami BHP. 

Na ceny robót ziemnych wpływ ma wiele czynników, min.  objętość, powierzchnia oraz rodzaj gruntu, na którym będę prowadzone prace ziemne. W celu przygotowania indywidualnej oferty należy zapoznać się z projektem robót ziemnych oraz przeprowadzić wizję lokalną , aby uwzględnić wszystkie czynniki mające Duży wpływ na cenę ma rodzaj podłoża, lokalizacja, ilość i warunki środowiskowe.

Jeśli chcesz poznać szczegółowe koszty usług ziemnych, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.