Po zakończeniu procesu budowy lub rozbiórki konieczne jest uporanie się z zalegającymi na placu pozostałościami. Tego typu odpady da się bardzo efektywnie zagospodarować, oszczędzając w ten sposób miejsce i pieniądze. Przygotowane w odpowiedni sposób kruszywo można ponownie wykorzystać w trakcie budowy domu, dróg, a nawet utwardzania lub podnoszenia terenu. Chętnie wykonamy dla Ciebie kruszenie gruzu lub węgla na terenie Gdańska i okolic. Nasze usługi są nowoczesne i kompleksowe – jesteśmy gotowi podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń.

Czym wyróżniają się usługi kruszenia gruzu i węgla świadczone przez MEYER?

Zatrudniamy kadrę doskonale wykwalifikowanych pracowników, którzy specjalizują się w obsłudze nowoczesnych urządzeń takich jak kruszarki szczękowe lub stożkowe. Pozwala nam to nie tylko świadczyć profesjonalne usługi kruszenia gruzu betonowego, węgla i innych materiałów sypkich, lecz także dostosowywać ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Na życzenie możemy wykonać zadanie z transportem, z paliwem zlecającego lub możliwością załadunku kruszywa.

Sprzęt do realizacji zlecenia dobieramy według kryterium wydajności, uwzględniając przy tym rodzaj materiału do obróbki. Przekłada się to na możliwość wykonania usługi w najkrótszym możliwym czasie, a także przy minimalizacji kosztów (zwiększanych głównie przez konieczność zrobienia przeładunku lub ponownego załadunku). Oprócz węgla kamiennego i gruzu betonowego wykonujemy również kruszenie takich materiałów jak:

  • destrukt asfaltowy,

  • kamienie,

  • różne materiały sypkie.

Usługi świadczymy bezpośrednio na placu budowy lub w innym miejscu wskazanym przez Klienta. Dysponujemy własnymi pojazdami do transportu ponadnormatywnego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i sprawną realizację każdego zlecenia.

Jak w praktyce wygląda proces kruszenia gruzu lub węgla?

Nasze kruszarki mają wlot zasypowy o wymiarach 700×1000 mm. Jeśli zgromadzone elementy betonowe je przekraczają, konieczne może być zamówienie usługi kruszenia wraz ze wstępną obróbką materiałów takich jak gruz czy węgiel. Wykonujemy ją przy użyciu specjalistycznych urządzeń takich jak szczęki kruszące czy młoty rozdrabniające – potem pozostałości można już skierować do kruszarki.

Gotowe kruszywa mają frakcje od 40 do 200 mm. Usługa kruszenia przebiega sprawnie, bo wydajność naszych urządzeń sięga 80, a maksymalnie nawet 100 ton na godzinę. Są one wyposażone w specjalny magnez, dzięki czemu z gruzu czy węgla można błyskawicznie odseparować złom stalowy. Przy wlocie zasypowym zamontowane są również taśmy oddzielające ziemię i inne drobne zanieczyszczenia. Po otrzymaniu wysokiej jakości kruszyw można je dodatkowo poddać obróbce przesiewaczem w celu uzyskania pożądanych frakcji i poziomu zapylenia.

Cennik usług kruszenia gruzu i węgla na terenie Gdańska

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę kompleksowej obsługi. Cennik poszczególnych prac ustalamy indywidualnie z każdym klientem, bo zlecenia w zależności od materiału wymagają różnych nakładów czasu i pracy. W trakcie wyceny kruszenia węgla i gruzu bierzemy pod uwagę przede wszystkim takie parametry jak:

  • lokalizacja,

  • rodzaj i jednorazowa ilość materiału do kruszenia,

  • stan przygotowania pozostałości do rozdrobnienia,

  • ewentualna konieczność zorganizowania transportu maszyn i załadunku do kruszarek.

Zadowolenie Klienta zawsze jest dla nas priorytetem, więc gwarantujemy, że zlecenie wykonamy sprawnie i z poszanowaniem wszystkich ustalonych terminów. Dokładnie zaplanujemy całe przedsięwzięcie, oddelegowując do niego adekwatną liczbę pracowników. Zachęcamy do kontaktu indywidualnego w celu umówienia usługi kruszenia gruzu lub węgla, a także uzyskania odpowiedzi na dodatkowe pytania.