Firma MYER obecnie eksploatuje jedno złoże kruszyw.

Naszą górniczą działalność łączymy z troską o naturalne środowisko, a także dbamy o to, aby zagospodarowanie przestrzenne terenów naszych kopalń nie spowodowało zaburzenia istniejących ekosystemów. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby wydobywane kruszywa charakteryzowały się wysoką jakością, gwarantującą satysfakcję naszym wymagającym Klientom.

Obecnie eksploatowane złoża zlokalizowane są na terenie województwa warmińsko – mazurskiego.

Złoże LISZKI

Złoże piasku ze żwirem, zlokalizowane w miejscowości Liszki w gminie Rychliki.

Z uwagi na bliską lokalizację kopalni zapewniamy najlepsze ceny na materiały do budowy dróg na terenie powiatów: nowodworskiego, malborskiego, sztumskiego, tczewskiego, gdańskiego, kwidzyńskiego, starogardzkiego w województwie pomorskim oraz elbląskiego, braniewskiego, ostródzkiego, lidzbarskiego, iławskiego i nowomiejskiego w województwie warmińsko – mazurskim.

Złoże KWIETNIEWO – EKSPLOATACJA I REKULTYWACJA ZAKOŃCZONA

jest to złoże kruszywa naturalnego zlokalizowane w miejscowości Kwietniewo w gminie Rychliki. Piasek naturalny pochodzący z tego złoża ma zastosowanie w drogownictwie i budownictwie.

Złoże KWIETNIEWO I – EKSPLOATACJA I REKULTYWACJA ZAKOŃCZONA

złoże piasku, eksploatowane metodą odkrywkową, piach pochodzący z tego złoża, ma zastosowanie w szeroko pojętym budownictwie mieszkaniowym oraz budownictwie drogowym.