Firma MEYER, jest firmą rodzinną z wieloletnią tradycją, początki firmy sięgają 1994 roku. Pierwszym założycielem był Adam Meyer, który początkowo podjął działalność gospodarczą, polegającą na transporcie masy bitumicznej samochodami samowyładowczymi. W tamtym okresie działalność polegała głównie na obsłudze wytwórni mas bitumicznych. Przez kolejne lata firma zyskiwała coraz to większe grono stałych, zadowolonych klientów. Stopniowo, zakres usług poszerzał się, wprowadzono usługi sprzętowe koparkami oraz sprzętem drogowym. W 2013 roku, w odpowiedzi na potrzeby rynku powstała firma PHU„MEYER” założona przez syna, Michała Meyer, która zaopatruje wykonawców robót budowlanych we wszelkiego rodzaju kruszywa, wydobywane z własnych złóż, oraz kruszywa własnej produkcji. Na chwilę obecną firma MEYER posiada szeroki wachlarz usług w skład których wchodzą usługi kruszarkami, polegające na kruszeniu wszelkiego rodzaju kamieni, gruzu, płyt betonowych oraz frezowanego asfaltu. Ponadto dostarczamy różnego rodzaju kruszywa, piaski, żwiry, podbudowę, a także świadczymy szeroko pojęte usługi sprzętowe.

Profesjonalizm

Dysponujemy profesjonalną, wyszkoloną kadrą operatorską, która posiada aktualne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze sprzętów budowlanych. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz kontrahentów.

Kompleksowość

Posiadamy różnorodny park maszynowy, który pozwala na kompleksową obsługę budów infrastruktury drogowej oraz budownictwa mieszkaniowego począwszy od transportu po specjalistyczny osprzęt. Ponadto stale unowocześniamy nasze zasoby, a także powiększamy ich ilość. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę.

Terminowość

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by prace realizowane przez nas, oddane były terminowo.

Dbałość o środowisko

Z dumą informujemy, iż środowisko naturalne nie jest nam obojętne, opracowaliśmy procedury na potrzeby realizacji decyzji zezwalającej na przetwarzanie, transport i zbieranie odpadów pochodzących z budowy, remontów i demontażu obiektów budowlanych oraz infrastruktury drogowej. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo w tym zakresie.