kruszenie gruzu - meyer elbląg

W firmie MEYER od wielu lat świadczymy usługi takie jak kruszenie kamienia lub betonu. Flota nowoczesnych maszyn budowlanych i pojazdów transportowych zapewnia nam możliwość realizowania zleceń w sposób kompleksowy, a przy tym w pełni profesjonalny i terminowy. Jesteśmy gotowi wykonać każde zadanie wskazane przez Klientów. Zachęcamy do sprawdzenia, dlaczego warto postawić na usługi, które oferujemy!

Kruszenie kamienia i betonu w Elblągu

Ważne jest, aby posiadane pozostałości na placu budowy czy rozbiórki odpowiednio zagospodarować. Pozwala to nie tylko na zaoszczędzenie istotnego miejsca, ale także pieniędzy. Odpowiednio przygotowane kruszywa mogą być z powodzeniem ponownie wykorzystane np. podczas budowy domu, dróg oraz jako utwardzenie lub podniesienie terenu. Kruszenie betonu i kamienia to nasza specjalność! Naszym klientom oferujemy usługi kompleksowe lub opcjonalnie: z transportem, z paliwem zlecającego lub możliwością załadunku kruszywa. Nowoczesne urządzenia oraz wykwalifikowani pracownicy to niewątpliwy atut naszej firmy. Pozwala to na podjęcie się każdego – nawet najtrudniejszego zlecenia.

Specjalizujemy się w usługach profesjonalnego kruszenia betonu kamienia, a także różnych materiałów sypkich. Dysponujemy kruszarkami szczękowymi oraz stożkowymi. Rodzaj sprzętu do realizacji zlecenia dobieramy według kryterium wydajności z uwzględnieniem rodzaju materiału, jaki ma zostać poddany obróbce kruszenia. Ponadto specjalizujemy się w kompilowaniu sprzętu w taki sposób, aby uzyskać pożądane frakcje w jak najkrótszym czasie i przy minimalizacji kosztów, głównie bez kosztów przeładunku lub ponownego załadunku.

Co kruszymy?

  • gruz powstały z pozostałości po betonie
  • destrukt asfaltowy
  • węgiel kamienny
  • kamienie
  • inne materiały sypkie

Jak wygląda proces kruszenia betonu?

Usługi kruszarkami mobilnymi świadczymy bezpośrednio na budowie lub miejscu wskazanym przez Klienta. Dysponujemy własnym transportem ponadnormatywnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i sprawną realizację zlecenia.

Maksymalny wlot zasypowy kruszarek to 700×1000 mm, dlatego przed usługą kruszenia musisz upewnić się, czy elementy z betonu lub kamienia, które chcesz przekruszyć, są odpowiednich rozmiarów. Jeśli przekraczają tę wielkość, możesz zamówić usługę wraz z obróbką wstępną materiału. Posiadamy szczeki kruszące oraz młot rozdrabniający duże betonowe elementy. Tak poddany wstępnej obróbce materiał poddajemy kruszeniu. Dzięki temu możemy uzyskać kruszywa o frakcjach od 40 do 200 mm. Wydajność urządzeń określa się na 80 – maksymalnie 100 ton na godzinę.

Ponadto nasze kruszarki mają specjalny magnes służący do separacji złomu stalowego oraz taśmy oddzielające ziemię i wszelkie zanieczyszczenia innego rodzaju. Kruszywa pozyskane w wyniku kruszenia betonu i kamienia są wysokiej jakości i nie posiadają zanieczyszczeń. W celu uzyskania odpowiednich frakcji oraz poziomu zapylenia, możliwe jest poddanie kruszywa obróbce przesiewaczem.

Cennik usług kruszenia?

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę kompleksowej obsługi. Dla osób korzystających z kilku usług jednoczenie zapewniamy atrakcyjne ceny. Cennik poszczególnych prac ustalamy indywidualnie z klientem – w tym celu musimy wiedzieć, jaki materiał jest przeznaczony do kruszeniakamień, beton czy innego rodzaju surowiec. Zapewniamy szybką realizację Twojego zlecenia oraz terminowość wykonywanych prac. Ważne jest dla nas zadowolenie klienta oraz przede wszystkim jego bezpieczeństwo.

Nasze usługi świadczymy w wielu kombinacjach w zależności od potrzeb Klienta. Możemy zrealizować pojedyncze zadanie, jak i wieloetapowe przedsięwzięcie. Prezentujemy kilka parametrów, które wpływają na cenę zlecenia, m.in.:

  • lokalizacja wykonywania usługi kruszenia betonu lub kamienia
  • jednorazowa ilość materiału do przekruszenia oraz jego rodzaj
  • stan przygotowania gruzu do przekruszenia
  • kto organizuje transport maszyn
  • kto organizuje załadunek do kruszarek

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.